facebook

PSO :: Polskie Składy Oponiarskie

Odwiedź nas na:
Aktualnie jesteś :: Strona klienta flotowego » Aktualności

Radosnych Świąt Wielkanocnych

19
04
Radosnych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzącej Wielkanocy pragniemy życzyć Państwu zdrowia i radości oraz wiosennej atmosfery w gronie najbliższych.

Budgum jak przykład wzorcowego...

27
02
Budgum jak przykład wzorcowego warsztatu

Na usługi tego warsztatu, serwisującego ogumienie w ramach programu PSO Flota, nie było jeszcze nigdy reklamacji. To jeden z serwisów najchętniej wybieranych przez warszawskich menedżerów flot. Dlaczego? W ramach cyklu „Wzorcowy Warsztat”, Świat Opon odwiedził serwis Budgum, położony na warszawskim Okęciu.

Brakuje serwisów do obsługi flot

27
02
Brakuje serwisów do obsługi flot

40 tysięcy samochodów osobowych w ciągłej obsłudze. Taką bazą pochwalić się może PSO Flota. – Obsługa flot to przyszłość, bo już dziś 70% nowych aut sprzedawanych w Polsce trafia do klientów instytucjonalnych. Aut do serwisowania z pewnością nam nie zabraknie. Towarzystwa leasingowe mówią o wzrostach rzędu kilkudziesięciu procent rok do roku. Brakuje raczej warsztatów ogumienia, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy – mówi w rozmowie ze Światem Opon Andrzej Skowron, prezes zarządu PSO.

Całoroczne coraz silniejsze

27
02
Całoroczne coraz silniejsze

Rynek oponiarski w Polsce od wielu lat podlega dynamicznym zmianom. Dotyczą one zarówno sposobu dystrybucji opon, jak i preferencji zakupowych klientów.

Targi Fleet Market 2018

22
11
Targi Fleet Market 2018

Na X już Ogólnopolskich Targach Fleet Market, które odbyły się 21 listopada 2018 w Warszawie, bywa każdy zaznajomiony z tą branżą, a więc nas także nie mogło zabraknąć.

Firma | dla Klienta indywidualnego | dla Serwisow | dla Klienta Flotowego | aktualności | polityka prywatności | kontakt

Zasady przechowywania plików cookie