facebook

PSO :: Polskie Składy Oponiarskie

Odwiedź nas na:
STREFA
FIRMY
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z branży.

Znajdź serwis

Wpisz nazwę swojej miejscowości i znajdz najbliższy dla Ciebie serwis PSO

25
09
Aktualnie jesteś :: Strefa firmy PSO

Szkolenie flotowe 2018 za nami

Szkolenie flotowe 2018 za nami

W dniach 19 - 21 września w hotelu Narvil odbyło się coroczne szkolenie flotowe. Część praktyczną przeprowadziliśmy na torze w Modlinie pod opieką Szkoły Bezpiecznej Jazdy Tomasza Czopika.

W tym roku postawiliśmy na bezpieczeństwo. W pierwszym dniu uczyliśmy się jak radzić sobie w trudnych warunkach jesiennych a przy okazji testowaliśmy opony Weather Control A005 marki Bridgestone. Przed jazdą na torze rajdowym mieliśmy możliwość poćwiczyć na sucho na symulatorach, w które zaopatrzył nas nasz tegoroczny partner eventu - Bridgestone. Oczywiście nie zabrakło adrenaliny podczas "przejażdżki" z samym Panem Tomaszem Czopikiem oraz podczas samodzielnej jazdy profesjonalnym samochodem rajdowym.  A wszystko to zapewniła nam brygada do zadań specjalnych - Szkoła Bezpiecznej Jazdy Tomasza Czopika.


Wieczorna część obfitowała w luźne rozmowy o dotychczasowej i przyszłej współpracy.


Praktyka już była, czas na teorię i nowości w nadchodzącym sezonie. O trendach w motoryzacji opowiedział nam Prezes PSO - Andrzej Skowron a Pan Michał Józefowicz w żołnierski sposób przeprowadził nas przez ofertę na nadchodzący sezon i zakończył pokazem filmow z testów opon.


Bardzo dziękujemy naszym klientom za wspólnie spędzony czas i cenne uwagi a firmie Bridgestone za wsparcie na każdym etapie eventu.


Zapraszamy na krótką fotorelację z wydarzenia.

Firma | dla Klienta indywidualnego | dla Serwisow | dla Klienta Flotowego | aktualności | polityka prywatności | kontakt

Zasady przechowywania plików cookie