facebook

PSO :: Polskie Składy Oponiarskie

Odwiedź nas na:
STREFA
FIRMY
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z branży.

Znajdź serwis

Wpisz nazwę swojej miejscowości i znajdz najbliższy dla Ciebie serwis PSO

Aktualnie jesteś :: Strefa firmy PSO

Nasze produkty

Opony PSO

zobacz on-line

oponyPSO.pl

OponyPSO.pl to sklep internetowy posiadający w swojej ofercie szeroką gamę opon i felg, dedykowany klientom detalicznym.

Sklep funkcjonuje w oparciu o własne stoki magazynowe, w ciągłej dyspozycji w naszych magazynach znajduje się blisko 1mln opon. Oferujemy możliwość odbioru osobistego zakupionych opon w jednym z sieci stowarzyszonych serwisów, a także profesjonalną obsługę w wybranym serwisie na terenie całego kraju. Dodatkowo najniższa oferta cenowa przy relatywnie wysokiej jakości towarze czyni z nas atrakcyjnym i pewnym źródłem zakupu opon i felg.

Wymiana opon PSO

zobacz on-line

wymianaOPON.pl

Wymianaopon.pl to aplikacja mająca formułę kalendarza do rezerwacji usługi wymiany opon.

Usługa oferowana przez wymianaopon jest darmowa zarówno dla serwisów oponiarskich jak i klientów detalicznych. Klienci korzystający z wymianaopon.pl mają dostęp do największej bazy stacji serwisowych na terenie całej Polski. Ponadto serwisy zyskują darmową reklamę, nowych klientów, a przede wszystkim narzędzie do zarządzania pracą swojego serwisu.

zobacz on-line

PlatformaOpon.pl to aplikacja B2B przeznaczona dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej.

Pozwala na dotarcie hurtowniom do swoich odbiorców z całej Polski, bez żadnych ograniczeń regionalnych. Jest bezpłatnym narzędziem, za pomocą którego użytkownicy mogą kupować i/lub sprzedawać produkty takie jak opony, felgi aluminiowe i stalowe, dętki i ochraniacze. Platformaopon.pl zrzesza ponad 5 000 użytkowników, czyniąc tym samym naszą aplikacje największą platformą sprzedażową w Polsce.

PSO FLOTA

zobacz ofertę

logo PSO FLOTA

PSO Flota to program do obsługi i zarządzania oponami, skierowany do firm posiadających flotę samochodów lub zarządzających parkiem pojazdów.

W zależności od profilu dzialalności klienta i jego oczekiwań, program flotowy jest modyfikowany i indywidualnie dostosowywany do wymagań wynikających ze specyfiki posiadanych przez klienta pojazdów. Programem flotowym mogą zostać objęte wszystkie typy samochodów: osobowe, terenowe i dostawcze (pojazdy ciężarowe w wybranych punktach).

 

Firma | dla Klienta indywidualnego | dla Serwisow | dla Klienta Flotowego | aktualności | polityka prywatności | kontakt

Zasady przechowywania plików cookie