facebook

PSO :: Polskie Składy Oponiarskie

Odwiedź nas na:
STREFA
SERWISÓW
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z branży.

Znajdź serwis

Wpisz nazwę swojej miejscowości i znajdz najbliższy dla Ciebie serwis PSO

Aktualnie jesteś :: Strona serwisów » Aktualności

Cło na importowane opony ciężarowe

20
11
Cło na importowane opony ciężarowe

– Import opon ciężarowych z Chin zmienił oblicze rynku. Wprowadzenie cła na te produkty może natomiast istotnie zmienić branżę w Polsce. W kraju mamy bardzo dobre bieżnikownie, ale ze względu na konkurencję cenową z nowymi produktami z Chin część z nich jest zamykana. Nie radzą sobie one na tym rynku – mówi Andrzej Skowron, prezes zarządu Polskich Składów Oponiarskich.

Co jeszcze czeka naszą branżę w...

19
11
Co jeszcze czeka naszą branżę w najbliższych latach?

Prawdziwym jest znane filozoficzne powiedzenie, że jedyna pewna rzecz w życiu to zmiana. Zmiany są nieuniknione, dotyczą wszystkich aspektów naszego życia, i prywatnych i zawodowych. Również biznes oponiarski podlegał w ostatnich latach wielu dynamicznym przeobrażeniom, w zasadzie ciągle ewoluuje i zaskakują nas zachodzące w nim procesy, i o tym teraz kilka zdań.

O całorocznych...

26
10
O całorocznych...

W najnowszym magazynie ŚWIAT OPON, Prezes Polskich Składów Oponiarskich opowiada o wzrastającej popularności opon całorocznych i odpowiada na pytanie czy tego typu opony zdominują rynek w Polsce. Zapraszamy do lektury.

W grupie siła - już od 15 lat!

19
01
W grupie siła - już od 15 lat!

Kilkanaście lat temu grupa polskich hurtowników z branży oponiarskiej postanowiła działać wspólnie. Wówczas chodziło głównie o obawy związane z wejściem Polski do Unii Europejskiej. Razem miało być łatwiej stawić czoła konkurencji z Zachodu. Tak powstały Polskie Składy Oponiarskie.

Spektakularnych zwrotów akcji nie...

17
03
Spektakularnych zwrotów akcji nie będzie.

O przesuniętym starcie nowej PlatformyOpon.pl, specyficznym sezonie zimowym oraz o zamianach i nastrojach panujących w branży oponiarskiej z prezesem zarządu PSO, Andrzejem Skowronem, rozmawia Sławomir Górzyński, redaktor naczelny Przeglądu Oponiarskiego.

Firma | dla Klienta indywidualnego | dla Serwisow | dla Klienta Flotowego | aktualności | polityka prywatności | kontakt

Zasady przechowywania plików cookie