facebook

PSO :: Polskie Składy Oponiarskie

Odwiedź nas na:
STREFA
FIRMY
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z branży.

Znajdź serwis

Wpisz nazwę swojej miejscowości i znajdz najbliższy dla Ciebie serwis PSO

09
11
Aktualnie jesteś :: Strefa firmy PSO

Wyścigowo-offroadowe szkolenie flotowe 2016

Wyścigowo-offroadowe szkolenie flotowe 2016

Po ubiegłorocznym Retro Rajdzie i szkoleniu z zakresu m.in. obsługi tych „posłusznych inaczej” aut z poprzedniej epoki, przyszedł czas na sprawdzenie swoich sił w zdecydowanie szybszych maszynach. Wspólnie z naszymi klientami flotowymi pod koniec września poddaliśmy się kilku próbom na Torze wyścigowym KIELCE w Miedzianej Górze. Wszyscy wyszli z nich zwycięsko, a dzięki mega profesjonalnym instruktorom z Driving Experience – również z nowymi umiejętnościami szybkiej a jednocześnie bezpiecznej jazdy.

W dniach 19-20 września firmy PSO i Bridgestone już po raz trzeci zorganizowały wspólne szkolenie dla fleet managerów. To wydarzenie co roku jest wspaniałą okazją do bezpośrednich spotkań i rozmów, podsumowań i planów, stanowiąc nieoceniony element stałej współpracy. Uczestnicy otrzymują też zawsze porządną dawkę wiedzy merytorycznej z zakresu ogumienia podczas panelu konferencyjnego, poruszającego istotne z punktu widzenia ich pracy tematy. Natomiast praktyczne szkolenie motoryzacyjne, które każdego roku staramy się zorganizować w innej konwencji, ma za zadanie udoskonalić ich technikę jazdy i choć częściowo zaspokoić ich motoryzacyjną pasję. A pasjonatów w tej grupie zdecydowanie nie brakuje :)


Zdjęcia, które zamieszczamy poniżej, nie do końca są w stanie oddać klimat i emocje, jakie towarzyszyły tegorocznemu spotkaniu, ale powinny wywołać wiele miłych wspomnień :) Przy okazji raz jeszcze dziękujemy wszystkim za przybycie i... do zobaczenia za niecały rok!

Firma | dla Klienta indywidualnego | dla Serwisow | dla Klienta Flotowego | aktualności | polityka prywatności | kontakt

Zasady przechowywania plików cookie