facebook

PSO :: Polskie Składy Oponiarskie

Odwiedź nas na:
STREFA
FIRMY
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z branży.

Znajdź serwis

Wpisz nazwę swojej miejscowości i znajdz najbliższy dla Ciebie serwis PSO

Aktualnie jesteś :: Strefa firmy PSO

25. Rajd Rzeszowski

18
10
25. Rajd Rzeszowski

W tym roku nasza rajdowa przygoda nie zakończyła się na jubileuszowym Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce. W wakacje mieliśmy bowiem przyjemność wziąć udział w 25. Rajdzie Rzeszowskim, wspierając jedną ze startujących w nim załóg. Pierwszego miejsca nie udało się co prawda zdobyć, ale byliśmy drudzy! :)

Jubileuszowy Memoriał w Wieliczce

14
04
Jubileuszowy Memoriał w Wieliczce

Czas mija bardzo szybko. Niektórzy twierdzą, że nawet coraz szybciej. I tak oto w tym roku po raz kolejny mieliśmy zaszczyt wziąć udział w jubileuszowym już 10. Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce.

Szkolenie flotowe i Retro Rajd 2015

19
10
Szkolenie flotowe i Retro Rajd 2015

W PSO jednym z ważniejszych wydarzeń, z punktu widzenia współpracy z obecnymi klientami, jest organizowana co roku konferencja flotowa połączona ze szkoleniem z zakresu serwisowania ogumienia. Tegoroczną przygotowaliśmy wspólnie z firmą Bridgestone jako oficjalnym partnerem całego eventu. Dodatkowym punktem konferencji było szkolenie dot. czujników ciśnienia TPMS, prowadzone przez firmę Alcar – temat tym bardziej istotny, że świeży i generujący wciąż wiele pytań.

Rozwój sieci PSO Flota

22
06
Rozwój sieci PSO Flota

Przy okazji podsumowania sezonu letniego w mediach branżowych pojawiła się wypowiedź jednego z naszych managerów. Na pytania magazynu Fleet, dotyczące sieci serwisów PSO Flota, odpowiada Dariusz Gwiżdż, manager ds. sprzedaży flotowej i rozwoju sieci.

Czy wiek opon ma znaczenie?

20
04
Czy wiek opon ma znaczenie?

Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego przypomina, że kilkuletnie nieużywane, odpowiednio przechowywane i wcześniej nie montowane opony są równie dobre, jak nowe. To nie jest chleb czy bułki z krótką datą przydatności, które tracą swoje właściwości w krótkim czasie. PSO oczywiście się pod tym podpisuje.

Firma | dla Klienta indywidualnego | dla Serwisow | dla Klienta Flotowego | aktualności | polityka prywatności | kontakt

Zasady przechowywania plików cookie