facebook

PSO :: Polskie Składy Oponiarskie

Odwiedź nas na:
STREFA
FIRMY
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z branży.

Znajdź serwis

Wpisz nazwę swojej miejscowości i znajdz najbliższy dla Ciebie serwis PSO

18
10
Aktualnie jesteś :: Strefa firmy PSO

25. Rajd Rzeszowski

25. Rajd Rzeszowski

W tym roku nasza rajdowa przygoda nie zakończyła się na jubileuszowym Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce. W wakacje mieliśmy bowiem przyjemność wziąć udział w 25. Rajdzie Rzeszowskim, wspierając jedną ze startujących w nim załóg. Pierwszego miejsca nie udało się co prawda zdobyć, ale byliśmy drudzy! :)

W dniach 4-6 sierpnia 2016 w Rzeszowie fanom motorsportu zafundowano sporą dawkę motoryzacyjnej adrenaliny. Nas też nie mogło tam zabraknąć. PSO nie uczestniczy już niestety w rajdach na takim poziomie jak kilka lat temu, ale – jak to się mówi – stara miłość nie rdzewieje i od czasu do czasu nie możemy odmówić sobie tej przyjemności, bo gdzie, jeśli nie tam doświadczyć tylu motoryzacyjnych emocji.

Dziękujemy raz jeszcze załodze, która walczyła zaciekle do samego końca oraz wszystkim, którzy razem z nami im kibicowali. Minęły już co prawda ponad 2 miesiące od tego wydarzenia, ale pomyśleliśmy, że to idealny czas, aby odświeżyć sobie te wspomnienia i trochę uprzyjemnić jesienną aurę naszą krótką fotorelacją :)

Foto: B. Nowak i B. Bouffier

Natomiast świetnie zmontowane 3:33 wideo z rajdu można znaleźć na kanale FIA ERC (YouTube) - https://youtu.be/c52Y2ayMiok. Polecamy!

Firma | dla Klienta indywidualnego | dla Serwisow | dla Klienta Flotowego | aktualności | polityka prywatności | kontakt

Zasady przechowywania plików cookie