facebook

PSO :: Polskie Składy Oponiarskie

Odwiedź nas na:
STREFA
FIRMY
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z branży.

Znajdź serwis

Wpisz nazwę swojej miejscowości i znajdz najbliższy dla Ciebie serwis PSO

Aktualnie jesteś :: Strefa firmy PSO

Rajd-Memoriał Kuliga i Bublewicza 2017

10
05
Rajd-Memoriał Kuliga i Bublewicza 2017

W tym roku również nie mogło nas tam zabraknąć. 31 marca - 2 kwietnia Wieliczka - Brzegi k. Krakowa. Pogoda tym razem dopisała, załogi - jak zawsze. Zapraszamy na krótką fotorelację z PSO w tle :)

W grupie siła - już od 15 lat!

19
01
W grupie siła - już od 15 lat!

Kilkanaście lat temu grupa polskich hurtowników z branży oponiarskiej postanowiła działać wspólnie. Wówczas chodziło głównie o obawy związane z wejściem Polski do Unii Europejskiej. Razem miało być łatwiej stawić czoła konkurencji z Zachodu. Tak powstały Polskie Składy Oponiarskie.

Wyścigowo-offroadowe szkolenie...

09
11
Wyścigowo-offroadowe szkolenie flotowe 2016

Po ubiegłorocznym Retro Rajdzie i szkoleniu z zakresu m.in. obsługi tych „posłusznych inaczej” aut z poprzedniej epoki, przyszedł czas na sprawdzenie swoich sił w zdecydowanie szybszych maszynach. Wspólnie z naszymi klientami flotowymi pod koniec września poddaliśmy się kilku próbom na Torze wyścigowym KIELCE w Miedzianej Górze. Wszyscy wyszli z nich zwycięsko, a dzięki mega profesjonalnym instruktorom z Driving Experience – również z nowymi umiejętnościami szybkiej a jednocześnie bezpiecznej jazdy.

25. Rajd Rzeszowski

18
10
25. Rajd Rzeszowski

W tym roku nasza rajdowa przygoda nie zakończyła się na jubileuszowym Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce. W wakacje mieliśmy bowiem przyjemność wziąć udział w 25. Rajdzie Rzeszowskim, wspierając jedną ze startujących w nim załóg. Pierwszego miejsca nie udało się co prawda zdobyć, ale byliśmy drudzy! :)

Jubileuszowy Memoriał w Wieliczce

14
04
Jubileuszowy Memoriał w Wieliczce

Czas mija bardzo szybko. Niektórzy twierdzą, że nawet coraz szybciej. I tak oto w tym roku po raz kolejny mieliśmy zaszczyt wziąć udział w jubileuszowym już 10. Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce.

Firma | dla Klienta indywidualnego | dla Serwisow | dla Klienta Flotowego | aktualności | polityka prywatności | kontakt

Zasady przechowywania plików cookie