facebook

PSO :: Polskie Składy Oponiarskie

Odwiedź nas na:
STREFA
FIRMY
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z branży.

Znajdź serwis

Wpisz nazwę swojej miejscowości i znajdz najbliższy dla Ciebie serwis PSO

Aktualnie jesteś :: Strefa firmy PSO

Targi Fleet Market 2018

22
11
Targi Fleet Market 2018

Na X już Ogólnopolskich Targach Fleet Market, które odbyły się 21 listopada 2018 w Warszawie, bywa każdy zaznajomiony z tą branżą, a więc nas także nie mogło zabraknąć.

Cło na importowane opony ciężarowe

20
11
Cło na importowane opony ciężarowe

– Import opon ciężarowych z Chin zmienił oblicze rynku. Wprowadzenie cła na te produkty może natomiast istotnie zmienić branżę w Polsce. W kraju mamy bardzo dobre bieżnikownie, ale ze względu na konkurencję cenową z nowymi produktami z Chin część z nich jest zamykana. Nie radzą sobie one na tym rynku – mówi Andrzej Skowron, prezes zarządu Polskich Składów Oponiarskich.

Co jeszcze czeka naszą branżę w...

19
11
Co jeszcze czeka naszą branżę w najbliższych latach?

Prawdziwym jest znane filozoficzne powiedzenie, że jedyna pewna rzecz w życiu to zmiana. Zmiany są nieuniknione, dotyczą wszystkich aspektów naszego życia, i prywatnych i zawodowych. Również biznes oponiarski podlegał w ostatnich latach wielu dynamicznym przeobrażeniom, w zasadzie ciągle ewoluuje i zaskakują nas zachodzące w nim procesy, i o tym teraz kilka zdań.

O całorocznych...

26
10
O całorocznych...

W najnowszym magazynie ŚWIAT OPON, Prezes Polskich Składów Oponiarskich opowiada o wzrastającej popularności opon całorocznych i odpowiada na pytanie czy tego typu opony zdominują rynek w Polsce. Zapraszamy do lektury.

Nowa odsłona biura PSO

28
09
Nowa odsłona biura PSO

Przedstawiamy nową odsłonę naszego biura. Adres ten sam: Wadowicka 8A, Kraków

Firma | dla Klienta indywidualnego | dla Serwisow | dla Klienta Flotowego | aktualności | polityka prywatności | kontakt

Zasady przechowywania plików cookie